Wakacje na Karaibach

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2014-08-16 17:55:58

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Park

Federico
Westchnął cicho i przytulił ją do siebie głaszcząc ją po plecach wzdłuż kręgosłupa. Przymknął na moment powieki, a słysząc jej wyznanie uchylił je i zagryzł delikatnie dolną wargę. Odsunął się nieco po czym ujął w dłonie jej twarz i pogłaskał delikatnie jej policzki wpatrując się w jej śliczne czekoladowe tęczówki.
-Ja cię nie skrzywdzę. Obiecuję. Wiem, że... nie znamy się długo, ale... ale zakochałem się w tobie i nic na to nie poradzę.-mruknął cicho.

Offline

 

#17 2014-08-16 18:12:34

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Park

Ludmiła

Przez chwilę nic nie mówiła, patrząc mu cały czas w oczy. Nie wiedziała co ma mu powiedzieć. Delikatnie wyciągnęła dłoń i pogłaskała lekko jego policzek, a potem ucałowała go. Odetchnęła i pokręciła głową.
- Nie mogę uwierzyć, że to w ogóle możliwe, ale... Ale ja też się zakochałam... - odparła cicho, a potem się do niego przytuliła.
- Tylko proszę... Nie chcę cierpieć znów przez chłopaka - dodała szeptem, głaszcząc go po plecach.

Offline

 

#18 2014-08-16 18:16:15

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Park

Federico
Chłopak uśmiechnął się lekko, a potem przytulił ją mocno do siebie i odetchnął jej zapachem. Odsunął się nieco i pokręcił głową głaszcząc ją po policzku.
-Obiecuję, że nigdy cię nie skrzywdzę.-mruknął cicho, a potem ucałował jej czoło i wziął ją na ręce.
-Chodź. Idziemy dalej. I rozchmurz się.-odparł wesoło po czym musnął jej skroń i ruszył przed siebie.

Offline

 

#19 2014-08-16 18:25:47

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Park

Ludmiła

Blondynka westchnęła, a potem zamrugała parę razy zaskoczona, kiedy wziął ją na ręce. Uśmiechnęła się czule do Federico, a potem ucałowała lekko jego policzek.
- Tak może być? - zapytała wskazując na swój delikatny uśmiech, który momentalnie pojawił się na jej wargach. To dziwne, ale przy nim zawsze była wesoła.

Offline

 

#20 2014-08-16 18:31:35

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Park

Federico
Spojrzał na nią po czym zaśmiał się i pokręcił głową.
-Ma być szeroki uśmiech.-odparł, a potem pochylił się i cmoknął ją lekko w usta. Uśmiechnął się szeroko ukazując szereg białych zębów po czym poprawił ją sobie na rękach.

Offline

 

#21 2014-08-16 18:41:48

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Park

Ludmiła

Blondynka pokręciła głową z lekkim rozbawieniem, po czym zaśmiała się, uśmiechając przy tym szeroko. Ten chłopak był naprawdę niesamowity.
Nagle usłyszała charakterystyczny dźwięk i zobaczyła błysk. Zamrugała parę razy i westchnęła. No tak, już ktoś zrobił zdjęcie. Przewróciła oczami i oparła się o Fede.
- Cóż, już widzę te artykuły... Ciekawe jakie głupoty wymyślą - zaśmiała się.

Offline

 

#22 2014-08-16 18:44:42

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Park

Federico
Uśmiechnął się na widok jej uśmiechu, a potem zamrugał parę razy i spojrzał na paparazzi. Westchnął, a potem wzruszył ramionami i pokręcił głową.
-Nie wiem. I szczerze mówiąc mnie to nie obchodzi.-odparł wesoło. Gdy wyszli z parku znaleźli się niedaleko jakieś kawiarenki. Włoch od razu do niej wszedł i postawił dziewczynę.
-Zapraszam na kawę, albo czekoladę.-powiedział rozbawiony.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbf-wwegame.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.athair.pun.pl www.host.pun.pl