Wakacje na Karaibach

Opis forum


#1 2014-08-12 18:57:30

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Basen

http://fotozrzut.pl/zdjecia/6a9a4d23b0.png

Offline

 

#2 2014-08-13 00:35:44

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Dziewczyna po tym jak została wyproszona z restauracji poszła do holu jednak nic tam nie było do roboty. Westchnęła po czym weszła na basen i zaczęła rozdawać ciepłe ręczniki za ladą. Gdy nie było większego ruchu westchnęła ciężko i usiadła na krześle. Bała się że ją wyrzucą bo jej szef wcale nie darzył jej sympatią i czeka tylko na chociaż jedno jej potknięcie. Jęknęła cicho a potem położyła się na blacie chowając twarz w rękach.

Offline

 

#3 2014-08-13 00:40:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Chłopak zaczął szukać tej dziewczyny... Lary. Chciał ją przeprosić za zachowanie swojej dziewczyny... O ile chciał jeszcze tak nazywać Violettę. Westchnął i przeczesał włosy, po czym wyszedł na basen. Zobaczył ją przy blacie, więc podszedł szybko i oparł się o mebel.
- Cześć... - przywitał się, przygryzając delikatnie dolną wargę.

Offline

 

#4 2014-08-13 00:44:58

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Brunetka słysząc czyiś głos uniosła głowę po czym spojrzała na chłopaka i zamrugała parę razy.
-Cz-Cześć...-powiedziała odgarniając włosy z twarzy i przygryzając delikatnie dolną wargę. Bała się że sukienkę trzeba będzie odkupić czy coś... A ona przecież nie miała pieniędzy na takie wydatki.

Offline

 

#5 2014-08-13 00:51:06

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Spojrzał na nią łagodnie i uśmiechnął się lekko. Naprawdę była bardzo ładna... Ale widział w jej oczach jakiś dziwny lęk... Westchnął i pokręcił głową.
- Przepraszam... Przepraszam za Violettę i tą całą sytuację. Pewnie będziesz miała przez nią kłopoty. Wstyd mi strasznie, ona bywa nerwowa, ale nie wiedziałem, że zrobi taką awanturę. Wybacz - powiedział w końcu, przyglądając się jej uważnie.

Offline

 

#6 2014-08-13 00:55:10

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Spojrzała na niego po czym zagryzła dolną wargę i pokręciła głową spuszczając wzrok.
-Nie to była moja wina. Byłam nie uważna i...-urwała po czym westchnęła i przeczesała włosy.
-Należało mi się.-dodała w końcu po czym słabo się uśmiechnęła.
-No i... nie musisz się mną tak przejmować. Ledwo się znamy.-mruknęła rozbawiona.

Offline

 

#7 2014-08-13 01:01:17

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Westchnął i pokręcił głową.
- To nie była twoja wina... Tylko przypadek. Nawet najlepszym się zdarza - stwierdził po chwili, a potem uśmiechnął się do niej delikatnie.
- Wiem, ale... Jakoś tak. Po prostu widzę jak się starasz i jak się tutaj męczysz i bardzo to doceniam, dlatego... Dlatego nie chciałbym żeby cię zwolnili czy coś - dodał po chwili. 

Offline

 

#8 2014-08-13 10:22:55

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Dziewczyna westchnęła cicho po czym przeczesała swoje włosy.
-Naprawdę? Cóż miło z twojej strony...-mruknęła cicho. Potem odetchnęła i spojrzała w niebo.
-Już nie mogę się doczekać kiedy skończę. Chciałabym gdzieś pójść. -powiedziała po czym rozejrzała się po basenie. Lubiła tu mieszkać i pracować ale czasem... żałowała że nie może korzystać z tych wszystkich atrakcji.

Offline

 

#9 2014-08-13 12:46:21

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Diego uśmiechnął się lekko i pokiwał delikatnie głową.
- Rozumiem... Słuchaj, a może... Może jak skończysz, to wybierzesz się gdzieś ze mną? - zapytał po chwili wahania. Na początku pomyślał o Violettcie, jednak potem przypomniał sobie jej dzisiejsze zachowanie. Był na nią wkurzony i mało go teraz obchodziła. No i... Chciał lepiej poznać Larę.

Offline

 

#10 2014-08-13 12:51:00

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Spojrzała na niego po czym zagryzła dolną wargę i uśmiechnęła się.
-Tak myślę że... byłoby miło.-powiedziała wesoło po czym spojrzała na zegarek.
-Kończę za pół godziny. Poczekasz?-spytała odgarniając kosmyki włosów z twarzy. Już nie mogła się doczekać.

Offline

 

#11 2014-08-13 12:56:49

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Uśmiechnął się szeroko i pokiwał delikatnie głową.
- Pewnie. Mógłbym czekać na ciebie nawet parę godzin - odparł rozbawiony, a potem przeczesał włosy.
- Cóż... A... Gdzie chciałabyś się wybrać, co? Tutaj gdzieś, w hotelu, czy idziemy do miasta? - zapytał po chwili, przyglądając się jej dokładnie.

Offline

 

#12 2014-08-13 13:06:01

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Uniosła brwi do góry i zaśmiała się po czym przeczesała włosy. Później pokręciła głową i zagryzła dolną wargę.
-Nie, nie w hotelu. Możemy przejść się na plażę. Nie ma nic piękniejszego jak zachód Słońca na Karaibach.-mruknęła  wesoło.
-Widziałeś go już może?-spytała opierając głowę na dłoni.

Offline

 

#13 2014-08-13 13:12:29

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Szatyn pokiwał lekko głową, a potem westchnął.
- Nie, jeszcze nie widziałem. Dopiero dzisiaj przyjechałem. Ale skoro mówisz, że jest piękny, to chętnie go zobaczę - odparł wesoło, posyłając jej łagodny uśmiech.

Offline

 

#14 2014-08-13 13:19:42

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Basen

Lara
Dziewczyna spojrzała na niego po czym odwzajemniła jego uśmiech.
-No to... Ja pójdę i spotkajmy się przy wejściu za dwadzieścia minut.-powiedziała wesoło po czym weszła do hotelu i poszła na górę do swojego pokoju. Tam założyła krótkie czarne spodenki i białą koszulkę na ramiączka a pod ubraniem założyła fioletowy kostium w białe serduszka. Potem zeszła na dół i stanęła przy wejściu.

Offline

 

#15 2014-08-13 13:26:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Basen

Diego

Stał jeszcze chwilę w jednym miejscu, a potem pobiegł do windy i wjechał na górę, do swojego pokoju. Tam szybko założył kąpielówki, a na to swoje poprzednie ubranie. Przeczesał włosy, po czym wyszedł i skierował się na dół. Tam od razu dostrzegł Larę, chodź dziwnie było ją widzieć bez uniformu.
- Jestem! - oznajmił, podchodząc do niej - Ładnie wyglądasz - dodał po chwili łagodnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.athair.pun.pl www.host.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.bm1.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl