Wakacje na Karaibach

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-08-12 18:54:20

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Recepcja

http://fotozrzut.pl/zdjecia/2b6207d67f.jpg

Offline

 

#2 2014-08-12 20:10:08

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Chłopak ścisnął mocniej swoją walizkę i wszedł do hotelu. Rozejrzał się po ogromny holu, gdzie znajdowała się recepcja. Naprawdę był pod wrażeniem tego wszystkiego...
Jego zespół postanowił sobie zrobić wakacje po ciężkiej trasie koncertowej. Zjeździli pół świata razem, dlatego wszyscy wybrali się gdzieś indziej. Chłopak odetchnął, po czym podszedł do recepcjonistki. Była to kobieta, na oko była może przed trzydziestką, miała długie, czarne włosy, ciemne oczy oraz była szczupła i zgrabna. Diego posłał jej lekki uśmiech, opierając się o blat, a potem powiedział numer pokoju, który miał zamówiony. Kobieta podała mu kluczyk, posyłając uśmiech. Odwzajemnił go i się pożegnał, po czym poszedł na górę.
Blondynka weszła do hotelu i aż ją przez chwilę wmurowało. Nie żeby nie bywała w takich hotelach, jednak... To dalej robiło na niej wrażenie. Jako modelka Victoria's Secret oraz paru innych firm, naprawdę dużo jeździła po świecie i dużo widziało, jednak miała dopiero dwadzieścia lat - nie była aż tak przyzwyczajona do luksusu. Odetchnęła, po czym ciągnąc za sobą walizkę odebrała kluczyk i ruszyła na górę. 

Offline

 

#3 2014-08-12 20:19:22

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Dziewczyna już od rana była na nogach. Mieli straszny ruch w tym tygodniu i z tego co jej było wiadomo bardzo mało pokoi zostało wolnych. Pokazywała klientom gdzie jest bar, łazienka, winda. Do tego miała wezwania do paru pokoi.
Włoch wszedł do dość ogromnego hotelu. Zamrugał parę razy zaskoczony po czym uśmiechnął się szeroko i podszedł do recepcji skąd odebrała klucze od swojego pokoju.
-Przepraszam...-zagadnął jakąś młodą dziewczynę brunetkę w hotelowym uniformie składającego się z granatowej spódniczki i białej bluzki.
-Gdzie jest pokój trzysta czterdziesty drugi?-zapytał patrząc na numer kluczyka.
-Zaprowadzę pana.-mruknęła dziewczyna z uśmiechem po czym poszła do windy. Oboje do niej wsiedli po czym wysiedli na dwudziestym piętrze i stanęli przed pokojem.
-Dziękuję.-odparł Włoch po czym wszedł do środka. Lara uśmiechnęła się do siebie i wróciła na parter.

Offline

 

#4 2014-08-12 20:26:34

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Diego długo nie posiedział w pokoju. Rozpakował się tylko, oczywiście po tam jak go znalazł, a potem wyszedł i zaczął łazić po hotelu. Cóż, musiał ogarnąć gdzie co jest i tak dalej. W końcu zszedł na sam dół, tam gdzie recepcja i podszedł do okna, obserwując basen znajdujący się za nim. Było tu naprawdę pięknie, cieszył się, że wybrał to miejsce.
Blondynka dotarła do pokoju i zostawiła tam walizkę, a potem zjechała windą do recepcji. Tam były fotele, kanapy, więc usiadła na jednej, zarzucając nogę na nogę i usiadła wygodnie, obserwując ludzi. Bardzo cieszyła się, że w końcu ma wolne. Była przez ostatni rok tak niesamowicie zapracowana, że wakacje były tym o czym marzyła od miesięcy.

Offline

 

#5 2014-08-12 22:06:37

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Dziewczyna westchnęła ciężko, bo gdy tylko zjechała na parter została wezwana do jakiegoś pokoju. Miała zawieść komuś obiad. Przewróciła oczami po czym wzięła wózek i wjechała windą na górę, a później zapukała i weszła do pokoju jakiegoś małżeństwa. Podała im jedzenie po czym otrzymała napiwek i wyszła z powrotem jadąc na dół. Potem została poproszona o dostarczenie świeżych ręczników na basen. Było ich tak dużo, że nic nie widziała co ma przed sobą i wpadła na kogoś tak, że ręczniki spadły na podłogę tak jak ona sama.
-Bardzo przepraszam nie zauważyłam.-powiedziała nerwowo zbierając ręczniki.
Chłopak ustawił walizkę i zwiedził pokój, a potem przeciągnął się. Postanowił iść na parter. Może zamówi sobie jakiś koktajl czy coś. Musiał tylko uważać. Był dość sławnym aktorem i piosenkarzem Włoskim. Zjechał windą na dół i z rękoma w kieszeniach wszedł do holu.

Offline

 

#6 2014-08-12 22:18:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Zamrugał parę razy zaskoczony, kiedy ktoś na niego wpadł. Spojrzał na młodą dziewczynę, pewnie w jego wieku, ładną brunetkę. Ukucnął obok niej i sam zajął zbierać ręczniki.
- Nic się nie stało, spokojnie - odparł łagodnie, po czym wziął parę rzeczy i pomógł wstać dziewczynie.
- Nie powinnaś nosić tyle rzeczy na raz... - stwierdził - Może ci pomogę? - zaproponował po chwili.
Blondynka odetchnęła i wyjęła komórkę, odbierając sms'a od swojej przyjaciółki, Natalii. Westchnęła i uśmiechnęła się. Naty brała ślub, więc przesłała zdjęcie sukni. Lu napisała jej, że śliczna, po czym zablokowała komórkę i schowała ją do torebki. Potem się rozejrzała i dostrzegła jakiegoś chłopaka, który wyglądał jej na znajomego, ale nie mogła sobie przypomnieć skąd go kojarzy.

Offline

 

#7 2014-08-12 22:27:45

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Dziewczyna podniosła się po czym spojrzała na niego i zagryzła lekko dolną wargę.
-N-Nie trzeba. Dam sobie radę.-powiedziała składając ręczniki i układając je na kupkę.
-Lara! Mam zamówienie do dwieście trzy!-krzyknął jakiś facet z obsługi wskazując na jedzenie na tacy i wózku.
-Zaraz jestem zajęta!-odkrzyknęła i przewróciła oczami.
-Mogę?-spytała wskazując na ręczniki, które trzymał chłopak.
Fede spojrzał na recepcjonistkę po czym uśmiechnął się lekko i spytał gdzie można napić się jakiegoś dobrego koktajlu. Wskazała barek po drugiej stronie holu. Podziękował i ruszył w tamtą stronę. Posłał blondynce uśmiech, gdyż się mu przyglądała i ruszył dalej.

Offline

 

#8 2014-08-12 22:35:26

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Westchnął cicho, po czym pokiwał głową i oddał jej ręczniki.
- No dobrze, ale jakby co, to jestem do usług. Kręcę się tu w pobliżu - odparł łagodnie i posłał jej delikatny uśmiech.
- Ah! I jestem Diego - dodał po chwili, uświadamiając sobie, że przecież jej się nawet nie przedstawił. Zastanawiał się, dlaczego taka śliczna dziewczyna pracuje w hotelu jako jakaś pomoc.
Ludmiła zamrugała parę razy, a potem odchrząknęła. On chyba nie pomyślał, że on jej się podoba, prawda? Miała nadzieję, że nie, no bo... Nawet się nie znali. Westchnęła, po czym wstała i sama też podeszła do tego barku, ale stanęła na drugim końcu. Zamówiła sobie koktajl z mango i marakui.

Offline

 

#9 2014-08-12 22:42:39

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Uśmiechnęła się do niego wdzięcznie dmuchając w kosmyk włosów, który opadł jej na czoło.
-Lara no szybciej!-krzyknął chłopak pośpieszając ją.
-Cholera Nick zaraz! Nie rozdwoję się! Chryste...-burknęła po czym spojrzała na chłopaka i podparła brodą ręczniki.
-A ja Lara. A teraz przepraszam, ale powinnam już iść...-mruknęła po czym wyminęła go i weszła na basen. Oddała ręczniki, a potem od razu wzięła wózek z jedzeniem i weszła do windy.
Fede zamówił koktajl z kokosem i pomarańczą po czym przeczesał włosy. Zauważył tą samą dziewczynę co mu się przyglądała więc przyszedł do niej.
-Można?-spytał wesoło wskazując na miejsce obok.

Offline

 

#10 2014-08-12 22:48:17

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Chłopak westchnął i potarł kark. Było mu szkoda tej dziewczyny, była strasznie zapracowana... Mruknął coś pod nosem, po czym włożył ręce do kieszeni i ruszył do jednej z kanap, gdzie zajął miejsce. Starał się nie zwracać na siebie uwagi, nie chciał tu zamieszania, nie miał ochoty teraz na spotkania z jakimiś fankami czy coś. Na razie nic się nie działo. Na szczęście.
Blondynka zamrugała parę razy spoglądając na tego chłopaka, a potem pokiwała lekko głową.
- Tak, pewnie - odparła i poprawiła się na krześle barowym, zarzucając nogę na nogę. Wsparła się łokciami o blat i oparła na dłonie delikatnie głowę, odgarniając z twarzy kosmyki włosów.

Offline

 

#11 2014-08-12 22:57:00

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Dziewczyna westchnęła cicho po czym zjechała z powrotem na parter i odstawiła wózek. Odetchnęła głęboko, a potem przeczesała włosy. Spojrzała na sprzątaczkę, która właśnie myła hol. Była to kobieta po pięćdziesiątce i to ona wstawiała się za Larą, gdy chciała zdobyć tą pracę. Podeszła do niej po czym posłała jej czuły uśmiech i powiedziała, że ją zastąpi. Felicia - bo tak nazywała się kobieta nie była okazem zdrowia. Brunetka wzięła mopa po czym zaczęła zmywać podłogę.
Fede uśmiechnął się delikatnie po czym zajął miejsce obok niej i postawił koktajl na blacie.
-Jestem Federico-przedstawił się.
-A ty? Skądś cię chyba kojarzę...-mruknął przyglądając jej się uważnie.

Offline

 

#12 2014-08-12 23:07:04

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Kiedy tak siedział, zauważył znów tą dziewczynę i pokręcił głową z niedowierzaniem. Nie dość, że miała pewnie miliony swoich obowiązków, pomogła tej starszej kobiecie... Był pod sporym wrażeniem. Westchnął i chciał do niej wstać, ale zatrzymała go jakaś młoda dziewczyna, pewnie szesnastolatka, a potem druga, jej przyjaciółka, prosząc o autograf. Westchnął, ale zaraz się uśmiechnął i zajął dziewczynami.
Blondynka uśmiechnęła się delikatnie i skinęła głową.
- Ludmiła. Jestem modelką. Victoira's Secret i parę innych marek - odparła po chwili, przeczesując włosy.
- Ja ciebie też kojarzę... Jak podszedłeś to chyba nawet wiem... Śpiewasz, prawda? - dodała zaraz, przyglądając mu się dokładnie. 

Offline

 

#13 2014-08-12 23:16:59

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Dziewczyna w końcu zmyła cały hol i przetarła czoło. Było naprawdę gorąco. Odstawiła mopa na swoje miejsce po czym spojrzała w stronę sporego tłumu przy fotelach. Zmarszczyła lekko brwi po czym przewróciła oczami.  Czyżby jakiś kolejny celebryta zatrzymał się w ich hotelu? Westchnęła cicho po czym przeczesała włosy. Potem skierowała się do restauracji.
-Cześć kochanie.-powiedziała po chwili Violetta obejmując Diego od tyłu za szyję i całując go w policzek.
Chłopak zaśmiał się cicho po czym pokiwał głową.
-Racja.-odparł rozbawiony upijając łyk koktajlu.
-Tak śpiewam. No i gram.-mruknął przeczesując włosy.
-No to... Jesteś na wakacjach?-zapytał po chwili.

Offline

 

#14 2014-08-12 23:21:43

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Recepcja

Diego/Ludmiła

Chłopak usłyszał znajomy głos i zamrugał parę razy, a potem się odwrócił. Zobaczył Violettę, więc zamrugał parę razy zaskoczony.
- Cześc Vilu... Co ty tu robisz? - zapytał zaskoczony, łapiąc delikatnie jej dłoń i ściskając ją lekko. Nie spodziewał się tu Violetty... Nie umawiali się ani nic, ogólnie Diego chciał jechać sam...
Blondynka pokiwała lekko głową i westchnęła, bawiąc się słomką.
- Tak, dokładnie. Myślałam, że nigdy się nie uwolnię od mojej agentki, ale w końcu się udało i przyjechałam tutaj... A ty? Pewnie też... - westchnęła po chwili, uśmiechając się delikatnie.

Offline

 

#15 2014-08-12 23:29:40

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Recepcja

Lara;Federico
Violetta uśmiechnęła się szeroko po czym pogłaskała wierzch jego dłoni.
-Dowiedziałam się, że jedziesz na Karaiby, więc przyleciałam. Nie cieszysz się?-spytała wesoło po czym ucałowała jego policzek.
-Pójdziemy na wspólny obiad?-zapytała.
Fede skinął lekko głową po czym przeczesał włosy.
-Tak. Dobrze się czasami oderwać od tego wszystkiego.-odparł po czym upił łyk koktajlu.
-Skąd jesteś?-spytał po chwili uśmiechając się do niej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.athair.pun.pl www.host.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl