Wakacje na Karaibach

Opis forum


#1 2014-08-12 19:52:14

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Apartament Ludmiły

http://fotozrzut.pl/zdjecia/9bb247d556.jpg
http://fotozrzut.pl/zdjecia/f018b81830.jpg
http://fotozrzut.pl/zdjecia/47fd090eaf.jpg

Offline

 

#2 2014-08-14 01:24:39

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Chłopak uśmiechnął się po czym lekko pogłaskał jej talię i zaprowadził ją do windy. Tam pojechali na jej piętro, a potem zaczęli iść długim korytarzem w stronę jej pokoju. Kiedy już tam dotarli stanęli przed drzwiami. Fede popatrzył na nią po czym posłał jej uśmiech.
-No to... chyba tutaj się rozstajemy.-odparł po czym odetchnął.
-W takim razie dobranoc.-dodał zaraz i ucałował jej policzek.

Offline

 

#3 2014-08-14 01:28:59

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Uśmiechnęła się lekko, ale złapała go jeszcze za rękę.
- Czekaj... Fede... Spotkamy się jeszcze jutro, prawda? Wiesz... dziś... Dziś było mi bardzo miło i strasznie się cieszę, że się poznaliśmy... - zagadnęła, przygryzając delikatnie wargi.
- Chciałbyś się jutro ze mną wybrać na spacer? Zwiedzić miasto i w ogóle? - zapytała, patrząc mu w oczy.

Offline

 

#4 2014-08-14 01:32:48

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Chłopak spojrzał na nią i zamrugał parę razy zaskoczony po czym uśmiechnął się szeroko i ucałował czule jej palce.
-Oczywiście. Będzie mi bardzo miło.-powiedział wesoło.
-No i ja też się strasznie cieszę, że się poznaliśmy.-dodał, a potem cmoknął ją jeszcze w czoło.
-Śpij dobrze.-mruknął po czym wsadził ręce do kieszeni i ruszył w stronę swojego pokoju.

Offline

 

#5 2014-08-14 01:45:07

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Blondynka zamrugała parę razy, a potem uśmiechnęła się szeroko i weszła do pokoju. Poszła od razu pod prysznic, a potem ubrała na siebie koszulkę nocną i opadła na łóżko. Ciągle myślała o Federico i nie mogła jakoś przestać, nie wiedząc czemu... Miała jego twarz i śliczne tęczówki  przed oczami.

Offline

 

#6 2014-08-14 02:37:21

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Dziewczyna obudziła się z samego rana, tak około siódmej. Zawsze tak wcześnie wstawała.
Od razu podniosła się z łóżka, po czym poszła do łazienki. Ubrała na siebie krótkie, dresowe spodenki oraz koszulkę sportową odsłaniający jej cały brzuch, troszkę jak stanik. Na rękę zaś włożyła specjalną opaskę na MP4, gdzie własnie to urządzenie włożyła, a do uszu zaś wsadziła słuchawki. Na nogi założyła trampki i związała włosy. Wyszła z pokoju, a potem z hotelu i ruszyła na poranny jogging.

Offline

 

#7 2014-08-16 23:36:35

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Dziewczyna przygryzła lekko dolną wargę i złapała go za rękę, którą ścisnęła nieco mocniej.
- A-a może... Może byś wszedł? W sumie to... W sumie to nie jest jeszcze wcale tak późno - powiedziała cicho, przygryzając delikatnie wargi. Nie chciała się z nim rozstawać, czuła się przy Federico o wiele lepiej niż sama.

Offline

 

#8 2014-08-16 23:38:50

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Włoch zamrugał parę razy po czym westchnął i uśmiechnął się lekko głaszcząc jej dłoń.
-Skoro to ci nie zrobi kłopotu to pewnie.-powiedział wesoło, a potem oboje weszli do jej pokoju. Chłopak rozejrzał się i uśmiechnął.
-Ładnie tu masz.-odparł muskając jej skroń.

Offline

 

#9 2014-08-16 23:46:27

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Zaśmiała się i pokiwała głową.
- Szczerze, to to jeden z najładniejszych hoteli w jakim jestem. A bywałam w wielu - przyznała wesoło, zamykając za nimi drzwi. Po chwili dostała sms'a. Na jego treść zamrugała parę razy zaskoczona i westchnęła. Chciała odmówić, ale nie mogła. Już się zgodziła, to jej zobowiązanie, zresztą już to robiła. Westchnęła i spojrzała na Federico.
- Słuchaj... Muszę ci o czymś jeszcze powiedzieć odnośnie tej jutrzejszej sesji... Myślę, że powinieneś wiedzieć... - przyznała po chwili, przygryzając lekko wargi.

Offline

 

#10 2014-08-16 23:49:04

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Chłopak pokiwał lekko głową na jej stwierdzenie. Hotel był naprawdę niesamowoty. Potem spojrzał na nią i zmarszczył lekko brwi. Wziął ją za rękę po czym usiadł na łóżku i usadził dziewczynę na kolanach.
-Co się stało?-spytał bacznie się jej przyglądając.

Offline

 

#11 2014-08-16 23:57:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Westchnęła cicho i pogłaskała go lekko po karku.
- No bo... Generalnie to jest sesja reklamująca stroje kąpielowe jednej z marek, z którą współpracuję. Sesja ma tytuł: "Wakacyjna miłość". No i... Tak jakby będę miała tam partnera, z którym będę musiała być dość blisko - przyznała po chwili, zagryzając delikatnie wargi. Ona sama nie miała przeciw temu nic, a nic, nie stresowała się, tylko... Nigdy nie robiła takiej sesji, mając... Chłopaka.

Offline

 

#12 2014-08-17 00:01:48

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Chłopak spojrzał na nią po czym westchnął i uśmiechnął się słabo.
-W porządku rozumiem. Ja... w swojej karierze pewnie też będę miał różne takie przypadki.-odparł wzruszając ramionami. Potem ucałował ją w czoło i przytulił mocno do siebie.
-Wiesz że bardzo cię kocham.-dodał.

Offline

 

#13 2014-08-17 00:11:09

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Odetchnęła głęboko z ulgą i uśmiechnęła się mimowolnie, po czym go przytuliła.
- To dobrze. Bałam się, że możesz się zdenerwować - odparła po chwili i pogłaskała delikatnie jego plecy.
- Ja... Ja ciebie też kocham - dodała po chwili i uśmiechnęła się nieco szerzej. Po chwili odsunęła się i ucałowała delikatnie jego wargi.

Offline

 

#14 2014-08-17 00:16:34

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Federico
Uśmiechnął się szeroko na jej słowa a gdy się nieco odsunęła spojrzał głęboko w jej oczy. Potem praktycznie od razu odwzajemnił jej słodki pocałunek. Pogłębił go przejeżdżając dłonią po jej plecach i przyciskając ją nieco bardziej do siebie. Gdy się od siebie oderwali odetchnął głęboko i ucałował jej czoło.

Offline

 

#15 2014-08-17 00:23:56

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Ludmiły

Ludmiła

Pogłaskała go czule po włosach, a potem cmoknęła lekko w policzek i westchnęła. Musiała się dziś porządnie wykąpać i przygotować na jutro. Miała nadzieję, że nie będzie złej pogody, bo będzie miała przerąbane...
Spojrzała na Federico i posłała mu lekki uśmiech, a potem odetchnęła.
- A może powiedz mi... Co ci się we mnie podoba... Tak najbardziej? - zapytała, jeżdżąc delikatnie palcem po jego ramieniu i przygryzając niewinnie wargi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pbf-wwegame.pun.pl www.bm1.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.athair.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl