Wakacje na Karaibach

Opis forum


#1 2014-08-12 19:26:12

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Apartament Lary

http://img.zszywka.pl/1/0022/w_9893/wystroj-wnetrz/sypialnia-fiolet.jpg
http://ixoyecompany.net/wp-content/uploads/2014/02/Modern-Luxury-Bathroom.jpg
http://tapja.com/wp-content/uploads/2013/06/Elegant-white-Color-Living-Room-Home-Design-Interior-Ideas-picture-with-black-wallpaper-pattern.jpg

Offline

 

#2 2014-08-14 00:45:42

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Diego westchnął cicho, po czym usiadł obok niej. Milczał przez dłuższa chwilę, a potem ujął delikatnie jej dłoń i pogłaskał wierzch.
- No już, spokojnie Lara... - powiedział cicho, po czym ucałował jej palce.
- W porządku? Jak się czujesz? Nie martw się, jesteś już bezpieczna - dodał po chwili łagodnym tonem. Naprawdę się przestraszył i zmartwił o nią potwornie.

Offline

 

#3 2014-08-14 00:49:36

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Spojrzała na niego lekko zaszklonymi i zaczerwienionymi oczami po czym przytuliła się do niego i zagryzła mocno dolną wargę.
-Jeszcze nikt mnie nigdy tak mocno nie uderzył...-wyszeptała, a potem odsunęła się i otarła mokre policzki. Potem objęła się ramionami i podciągnęła nogi pod brodę.

Offline

 

#4 2014-08-14 00:53:02

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Przytulił ją przez chwilę delikatnie, a potem westchnął. Gdy się odsunęła, on się przysunął. Pogłaskał ją delikatnie po włosach, a potem pokręcił głową.
- Wiem Lara... To kompletny idiota... - mruknął. Nie wiedział co miał zrobić żeby ją troszeczkę pocieszyć. Bardzo się martwił, naprawdę bardzo. Objął ją ramieniem, a potem ucałował w skroń.
- No już, spróbuj się uspokoić, dobrze? - dodał cicho i uśmiechnął się słabo - Ja ci nigdy żadnej krzywdy nie zrobię, więc jesteś bezpieczna - mruknął.

Offline

 

#5 2014-08-14 00:59:22

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Zacisnęła usta w wąską linię po czym lekko pokiwała głową. Wzięła parę głębokich oddechów i ułożyła głowę na jego ramieniu. W końcu uniosła na niego głowę i zagryzła dolną wargę.
-Dlaczego to robisz Diego?-spytała po chwili.
-Ty jesteś... sławnym piosenkarzem, a ja tylko... obsługą hotelową.-powiedziała przeczesując włosy.
-Podobam ci się?-spytała prosto z mostu.

Offline

 

#6 2014-08-14 01:05:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Westchnął cicho i zamrugał parę razy. Nie spodziewał się, że będzie taka bezpośrednia... Ale cóż, chyba nawet się cieszył. Tak było mu łatwiej. Ujął lekko jej dłonie i pogłaskał je, a potem odetchnął.
- No... Tak Lara, bardzo mi się podobasz. Ale... Nie rozumiem jakie znaczenie ma to co robimy w życiu... Bardziej chyba liczy się jakimi jesteśmy ludźmi, prawda? A ty jesteś nie tylko śliczna, ale po prostu... Kochana, słodka... Po prostu cudowna. Dlatego mi się podobasz i dlatego to wszystko robię - odparł po chwili namysłu.   

Offline

 

#7 2014-08-14 01:09:30

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Spojrzała na niego po czym zagryzła dolną wargę i westchnęła ciężko. Spojrzała na ich dłonie, a potem w jego oczy.
-Nie... Nie Diego do się nie uda.-powiedziała cicho po czym spuściła wzrok.
-Jest jeszcze Violetta, a ty tu jesteś na wakacjach...-mruknęła cicho bawiąc się krańcem swojej bluzki.
-To niemożliwe.-dodała jeszcze.

Offline

 

#8 2014-08-14 01:15:18

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Westchnął ciężko i pokręcił głową, po czym uniósł delikatnie jej twarz, by spojrzała mu w oczy.
- Słuchaj... Po pierwsze, Violetta nie ma znaczenia. Po drugie, mogę tu zostać tak długo, jak chcę. A po trzecie, nie ma rzeczy niemożliwych Lara, póki czegoś chcesz, to możesz - odparł poważnie.
- Powiedz mi, zupełnie szczerze... Nie podobam ci się i próbujesz mnie spławić, czy... Czy jest inny powód? - zapytał po chwili.

Offline

 

#9 2014-08-14 01:22:04

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Spojrzała na niego i zagryzła dolną wargę. Przełknęła ślinę, a potem przejechała delikatnie dłonią po jego policzku i pokręciła głową.
-Podobasz. I to bardzo. Tylko, że...-urwała i odetchnęła głęboko spuszczając wzrok.
-Ktoś taki jak ty... z kimś takim jak ja... to się nie uda.-dodała, a w jej oczach pojawiły się łzy, które zaraz spłynęły jej po policzkach.

Offline

 

#10 2014-08-14 01:26:42

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Diego westchnął cicho, a widząc jej łzy pokręcił głową i otarł je delikatnie, a potem ją przytulił.
- Dlaczego? Nie mogę mieć fajnej, normalnej dziewczyny? Muszę chodzić z jakimiś nadętymi, bogatymi pannami? Lara... Nie obchodzi mnie co ludzie sobie pomyślą ani co będą gadać - odparł cicho i pogłaskał ją po plecach delikatnie.

Offline

 

#11 2014-08-14 01:30:36

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Wtuliła się w niego delikatnie i przejechała dłońmi po jego plecach. Potem odsunęła się lekko i spojrzała mu w oczy. Milczała, bo sama nie wiedziała co powiedzieć. Ujęła delikatnie jego twarz w swoje dłonie i pogłaskała jego policzki.
-Możesz...-powiedziała cicho po czym przybliżyła się jeszcze bliżej i delikatnie musnęła jego wargi.

Offline

 

#12 2014-08-14 01:41:41

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Chłopak zamrugał parę razy, a potem odwzajemnił pocałunek delikatnie, ale czule, obejmując ją mocno w pasie.
Lara była taka... Cudowna. Z każdym momentem podobała mu się coraz bardziej i bardziej, nie wiedząc czemu. Po prostu tak było, pokochał ją w zaledwie jeden dzień

Offline

 

#13 2014-08-14 01:48:17

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Dziewczyna objęła go za szyję po czym pogłębiła nieco pocałunek. Kiedy się od siebie oderwali odetchnęła cicho i pogłaskała go po policzkach opierając swoje czoło o jego. Później odsunęła się nieco i spojrzała w jego oczy.
-Kochasz mnie? Czy... czy tylko ci się podobam?-spytała po chwili cicho zagryzając dolną wargę.
-Tak... tak przelotnie?-dodała zaraz.

Offline

 

#14 2014-08-14 01:52:31

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Diego

Chłopak zamrugał parę razy nieco zaskoczony pytaniem.
- Kocham to dość duże słowo... - zaczął, ale potem uśmiechnął się i ucałował ją w czoło.
- Ale tak. Kocham cię - odparł  - I to nie jest przelotnie - dodał, po czym objął ją mocniej i musnął jeszcze raz lekko jej wargi, a potem policzek.

Offline

 

#15 2014-08-14 01:58:10

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Apartament Lary

Lara
Już miała powiedzieć, że nie chce być tylko zabawką na pobawienie, ale powiedział te słowa. Uśmiechnęła się lekko i odwzajemniła jego pocałunek, a potem westchnęła cicho i przeczesała jego włosy.
-Diego... Zostaniesz dzisiaj ze mną?-spytała po chwili cicho.
-Wiem, że to głupie, ale... boję się być sama.-mruknęła przejeżdżając dłonią po jego barkach i plecach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.euro-map-poland-team.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.athair.pun.pl www.bm1.pun.pl