Wakacje na Karaibach

Opis forum


#31 2014-08-21 22:18:26

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

W końcu internet jakoś strasznie się zacinał, więc odniósł laptopa. Nie wiedział gdzie ma teraz iść, więc postanowił wybrać się do tego baru na plaży. Tak też zrobił i był tam już po chwili. Usiadł przy jakimś wolnym stoliku i rozejrzał się dookoła. Zatrzymał wzrok na drzwiach do wejścia na tyły. Tam gdzie zorganizował ich pierwszą randkę. To tak strasznie bolało...

Offline

 

#32 2014-08-21 22:22:02

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Dziewczyna w końcu doszła do tego barku i poszła na zaplecze do szefa. Był naprawdę bardzo miły. Od razu gdy dostał kartkę pokiwał głową i przyjął Larę do pracy. Oczywiście wcześniej podpisali umowę. Wyszła z zaplecza po czym zaczęła wycierać blat. Zamarła, gdy zobaczyła Diego siedzącego niedaleko. Zagryzła dolną wargę po czym westchnęła ciężko. Dlaczego? Dlaczego on się zawsze pojawia tam gdzie ona?
Podeszła do niego i zagryzła dolną wargę czekając aż coś zamówi.

Offline

 

#33 2014-08-21 22:35:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Podniósł głowę, a widząc Larę aż zaniemówił. Zamrugał parę razy, a potem odchrząknął i westchnął.
- Tylko sok - mruknął, oddając jej kartę, a potem odwróciła wzrok, wspierając głowę na dłoni. Nie wiedział co ma powiedzieć jeszcze, nie był gotowy na to, żeby z nią gadać o czymkolwiek, w ogóle się z nią spotykać. Kochał ją nad życie i bolał go jej widok.

Offline

 

#34 2014-08-21 22:39:16

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Wzięła kartę i zagryzła delikatnie dolną wargę po czym odwróciła się i podeszła do baru. Nawet się z nią nie przywitał, ani nic... No cóż, a czego ona się spodziewała? Że ją zobaczy i od razu zaczną ze sobą rozmawiać? Westchnęła cicho po czym wzięła szklankę i wlała do niego soku, oraz wsadziła słomkę wraz z parasolką. Wzięła go do ręki po czym podeszła do Diego i postawiła go na jego stoliku, a później odeszła.

Offline

 

#35 2014-08-21 22:42:23

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Spojrzał na nią, kiedy odchodziła i westchnął cicho. Była taka piękna... Nigdy już nie znajdzie tak cudownej dziewczyny. Nie miał nawet zamiaru, nie chciał mieć innej. Może to on z nią zerwał, ale... Ale i tak kochał ją na tyle, że nie chciał innej.
Westchnął i upił łyk, a potem spojrzał na okno, na ocean.

Offline

 

#36 2014-08-21 22:46:22

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Dziewczyna obsłużyła jeszcze parę klientów po czym weszła za bark i odetchnęła cicho. Właśnie wycierała blat i ścierka spadła jej na podłogę. Ukucnęła po czym spojrzała na swoją nogę, która była w bandażu. Przymknęła na moment powieki przypominając sobie tamten dzień, gdy Diego zabrał ją na pierwszą randkę. Było cudownie nawet mimo poparzenia tej przeklętej meduzy. Podniosła się po czym zagryzła dolną wargę i zaczęła powoli ścierać drewno.

Offline

 

#37 2014-08-21 22:54:01

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Siedział w tym barze, co jakiś czas spoglądając na Larę. Brakowało mu jej, bardzo blisko siebie... Ale co mógł zrobić? Stracił ją, pewnie ostatecznie. Teraz stwierdził, że źle zrobił, rozstając się z nią. Ciągle o niej myślał, nie mógł przestać. Tęsknił. Ale wiedział, że ona nigdy nie wybaczy mu braku zaufania.
- Boże, jaki ja jestem głupi - szepnął do siebie, zaciskając pięści.

Offline

 

#38 2014-08-21 23:01:02

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Gdy skończyła wycierać blat zajęła się zmywaniem podłogi. Po chwili do baru wszedł jakiś mężczyzna dość otyły i usiadł przy jednym ze stolików. Dziewczyna westchnęła i podeszła do niego po czym podała mu kartę, a gdy złożył zamówienie wróciła do baru i zrobiła mu jakiś sok. Własnie mu go niosła, ale poślizgnęła się przez co napój nieco się na niego wylał.
-Ja przep...
-Co ty robisz idiotko?!-warknął po czym uderzył ją w policzek z całej siły tak, że upadła na podłogę.

Offline

 

#39 2014-08-21 23:04:28

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Diego zamrugał parę razy, a potem poderwał się i podbiegł tam.
- Hej! Zostaw ją, nie masz prawa jej bić! - warknął, po czym spojrzał na Larę i westchnął. Ukucnął obok i delikatnie obejrzał jej policzek, a następnie pomógł jej wstać.

Offline

 

#40 2014-08-21 23:10:07

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Dziewczyna czuła, że zaraz się rozpłacze. Klient tylko prychnął, a potem opuścił lokal. Lara powoli się podniosła i spojrzała na Diego, a potem zagryzła dolną wargę. Pomasowała swój czerwony policzek po czym odsunęła się od niego i podeszła do baru.
Miała ochotę się do niego przytulić i wypłakać, ale.. ale nie zrobiła tego. Bo niby po co? Przecież się rozstali, a ona obiecała sobie, że już z żadnym sławnym facetem się nie zwiąże. Wzięła ścierkę po czym podeszła do stolika i zaczęła sprzątać rozlany sok i stłuczoną szklankę, która spadła na podłogę, gdy on ją uderzył.

Offline

 

#41 2014-08-21 23:16:38

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Obserwował dokładnie dziewczynę, a potem przewrócił oczami i ukucnął obok.
- Daj to, ja to posprzątam - mruknął cicho, po czym zabrał jej ścierkę. Pozbierał szkło i je wyrzucił, a potem wytarł rozlany sok. Spojrzał na dziewczynę, po czym lekko dotknął jej czerwonego policzka.
- Wiem, że nie chcesz ze mną gadać, ale... Powiedz chociaż, czy... Czy wszystko okej? - zapytał cicho.

Offline

 

#42 2014-08-21 23:20:38

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Dziewczyna już miała coś powiedzieć, ale Diego szybko się z tym wszystkim uwinął więc tylko westchnęła. Kto tu pracował? Ona czy on?
Potem obserwowała jego ruchy, a na jego pytanie przygryzła dolną wargę.
-Wiesz, że nie...-powiedziała cicho  nie patrząc mu w oczy. Wiedziała, że ma na myśli policzek, chociaż z nim też nie było okej. Szczypał i piekł jak cholera.

Offline

 

#43 2014-08-21 23:31:24

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Spojrzał na nią zmartwiony i pokręcił głową. Z nim też nie było okej. Wiedział, że Lara nie ma na myśli tylko policzka. Westchnął cicho i pogłaskał zaczerwienienie.
- Przepraszam cię za wszystko. To jest mega skomplikowane... Ale pamiętaj, że ja... Ja cię dalej bardzo mocno kocham - szepnął po chwili.
- A ten policzek to... Przyłóż sobie może jakiś lód... - dodał cicho, zabierając dłoń.

Offline

 

#44 2014-08-21 23:36:03

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Lara
Przymknęła na moment powieki po czym pokręciła głową.
-Przestań Diego. Nie chcę tego słuchać.-powiedziała cicho powstrzymując się od płaczu.
-Oboje wiemy, że prędzej czy później bym ci się znudziła. Wszystkie te obietnice w które tak wierzyłam były tylko zwykłą iluzją.-dodała po czym wyminęła go i poszła szukać lodu, a gdy go już znalazła zawinęła trochę w ścierkę i przyłożyła ją sobie do twarzy.

Offline

 

#45 2014-08-21 23:40:54

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Bar przy plaży

Diego

Westchnął ciężko, a potem pokręcił głową i poszedł za nią.
- Więc o to chodzi? Myślisz, że zerwałem z tobą, bo mi się znudziłaś, tak? Nie Lara, zerwałem, bo cała ta sprawa z Tomasem mnie przytłoczyła i zraniła. I możesz być praktycznie pewna, że nie zwiąże się już z żadną dziewczyną. Kocham tylko ciebie. Jeżeli mi nie wierzysz, cóż... Zostanę sam. To lepsze niż bycie z inną, której nie kocham - oznajmił jej spokojnym tonem, a potem wyszedł z zaplecza i wrócił do swojego stolika.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.host.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.athair.pun.pl