Wakacje na Karaibach

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#91 2014-08-22 21:21:27

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Federico
Uśmiechnął się szeroko a potem omiótł ją spojrzeniem i pokręcił głową z niedowierzaniem.
-Jesteś taka piękna...-szepnął po czym wpił się namiętnie w jej wargi przejeżdżając dłońmi po jej talii biodrach i udach.

Offline

 

#92 2014-08-22 21:29:13

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Ludmiła

Odwzajemniła ten pocałunek, zaciskając uda na jego biodrach. Przylgnęła do niego cały ciałem, a potem oderwała się od jego warg i zaśmiała cicho.
- Dziękuję... - odparła cicho na jego komplement, a potem pogłaskała go po policzkach i spojrzała w jego śliczne, głębokie oczy. Mogłaby w nich utonąć.

Offline

 

#93 2014-08-22 21:36:16

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Federico
Chłopak przejechał dłońmi po jej plecach a potem zahaczył o zapięcie stanika i jednym ruchem je odpiął. Później odłożył stanik na bok pochylił się i zaczął powili muskać jej piersi. Przejeżdżał po nich swoim językiem co jakiś czas przygryzając sutki.

Offline

 

#94 2014-08-22 21:45:11

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Ludmiła

Zagryzła lekko dolną wargę, przejeżdżając lekko paznokciami po jego plecach, a potem jęknęła cicho, przymykając powieki. Miała nadzieję, że jednak tym razem Federico nie będzie już taki strasznie ostrożny i w ogóle... Ten pierwszy raz... Cieszyła się, że tak na nią uważał, jednak na dłuższą metę to się robiła irytujące...
Kiedy tak sprawiał jej rozkosz, nie mogła mu być dłużna, przejechała palcami po jego torsie i brzuchu, a potem rozpięła pasek od spodni i rozporek.

Offline

 

#95 2014-08-22 21:49:34

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Federico
Chłopak w końcu zjechał pocałunkami do jej brzucha a potem zdjął jej majtki i rzucił je gdzieś obok. Rozchylił jej nogi po czym pochylił się i zaczął pieścić jej kobiecość ustami oraz ssać a potem zaczął wkładać w nią swój język.

Offline

 

#96 2014-08-22 21:56:49

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Diego przewrócił oczami i cmoknął ją w policzek.
- Wiem skarbie o co ci chodzi, po prostu się drażnię - odparł rozbawiony i pogłaskał lekko jej talię.
- Ale możesz mówić mi wprost, chyba się nie wstydzisz, co? - dodał i uszczypnął lekko jej policzek, szczerząc się szeroko.
Blondynka zamrugała parę razy, a potem jęknęła głośno i wplotła palce w jego głosy. Jej oddech nieco przyśpieszył, oddychała dość głośno, zaciskając lekko rękę. To było... Naprawdę cudowne. Po jakimś czasie odsunęła go lekko od siebie i przewróciła na plecy. Obcałowała cały jego tors, przygryzając sutki, a potem skórę na brzuchu. Potem zdjęła jego spodnie, a następnie bokserki. Pogłaskała go leciutko po udach, a potem wzięła jego męskość do buzi, pieszcząc ją wargami i językiem.

Offline

 

#97 2014-08-22 22:00:19

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna zaśmiała się cicho i pokiwała głową.
-Tak tak...-mruknęła a potem zdjęła swoje buty i weszła do wody przed kostki. Uwielbiała morze Karaibskie. Było takie ciepłe i kojące. Westchnęła cicho i zaczęła iść.
Chłopak zamrugał parę razy po czym westchnął cicho a kiedy poczuł jej usta na swojej męskości jęknął i wplótl palce w jej włosy.
-O boże...-wyszeptał cicho.



zw xD

Offline

 

#98 2014-08-22 22:05:49

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Diego przyglądał się jej nieco rozbawiony, a potem sam zdjął buty i podszedł do niej. Objął ją w pasie i ucałował lekko w skroń.
- Tylko nie wchodź dalej, co? Nie chcę żebyś znów wylądowała w szpitalu - zaśmiał się cicho i przytulił ją do siebie - Zamartwiłbym się na śmierć - dodał rozbawiony.
Blondynka uśmiechnęła się tylko lekko na jego reakcję, nie przerywając pieszczot, przy okazji jeszcze pomagając sobie dłonią. W końcu jednak się od niego oderwała i oblizała wargi. Podniosła się na rękach, opierając obok jego głowy, a potem pocałowała Federico namiętnie i mocno, głaszcząc go po policzku.

Offline

 

#99 2014-08-22 22:23:03

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Uśmiechnęła się delikatnie a potem pokiwała głową.
-Wiem wiem. Mam nadzieję że przy brzegu nie ma żadnych meduz.-powiedziała rozbawiona a potem pogłaskała jego biodra.
Chłopak odetchnął głęboko i przymknął powieki a potem odwzajemnił pocałunek. Objął ją mocno i przycisnął mocniej do siebie przejeżdżając dłońmi po jej pośladkach.

Offline

 

#100 2014-08-22 22:30:29

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Pokiwał głową i spojrzał na ocean.
- Raczej nie - stwierdził wesoło, a potem ucałował ją we włosy.
- Ale ty ślicznie pachniesz... - mruknął po chwili, wtulając nos w jej ciemne kosmyki. Uzależnił się od jej zapachu, nie mógł bez niego żyć.
Dziewczyna po chwili oderwała się od niego i przygryzła delikatnie dolną wargę. Była niesamowicie podniecona i rozpalona, ale chciała się z nim troszeczkę podrażnić i ignorując, że jej serce waliło jak młotem, zaczęła delikatnie, prowokująco pocierać swoją kobiecością o jego męskość, ale tak, że nie wchodził w nią nawet na milimetr. 

Offline

 

#101 2014-08-22 22:36:02

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna zaśmiała się cicho po czym przewróciła oczami.
-To się nazywa szampon.-powiedziała rozbawiona po czym odetchnęła cicho i spojrzała w niebo na księżyc, który świecił niesamowicie.
-Chcesz tu zostać?-spytała po chwili.
Chłopak zamrugał parę razy nieco zaskoczony, ale potem odetchnął cicho i ujął jej biodra głaszcząc ją po nich. Potem musnął czule jej policzek unosząc się do siadu.
-Co robisz?-spytał szeptem obejmując ją mocno.

Offline

 

#102 2014-08-22 22:43:06

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Szatyn pokiwał lekko głową i wziął ją na ręce.
- Możemy usiąść na troszeczkę - odparł łagodnie, a potem opadł na piasek, sadzając ją sobie na kolanach. Pogłaskał ją po plecach, a potem westchnął.
- A co do twojego zapachu, to nie mówię o szamponie. Tylko o tobie. Ty pachniesz ślicznie - dodał rozbawiony.
Blondynka przewróciła oczami, zakładając mu dłonie na kark.
- Próbuję się sprowokować. Nigdy się nie dajesz, jesteś taki strasznie opanowany... - mruknęła pod nosem, a potem pochyliła się i wzięła prezerwatywę. Przewróciła ją w dłonie, a potem zagryzła dolną wargę. Zastanawiała się czy sama ma to zrobić, czy mu to wcisnąć...

Offline

 

#103 2014-08-22 22:50:02

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna westchnęła i pokręciła głową, a potem objęła go za szyję.
-Diego nie mówiłam o tym czy chcesz zostać tutaj w tym miejscu tylko... tylko czy chcesz zostać tu na Karaibach.-mruknęła zagryzając mocno dolną wargę i mu się przyglądając.
-Czy chcesz wyjechać?-dodała.
Chłopak zaśmiał się po czym pokręcił głową.
-Nie wiesz co się ze mną dzieje kiedy to wszystko robisz...-mruknął cicho po czym pocałował ją namiętnie i mocno.

Offline

 

#104 2014-08-22 22:58:28

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Diego westchnął cicho i pogłaskał ją lekko po udzie.
- Ja... Sam nie wiem... Znaczy tu jest przecudownie i pięknie, ale... Nie nie wiem czy na dłuższa metę. Troszkę mam daleko do domu... - przyznał po chwili milczenia.
Blondynka odwzajemniła pocałunek, przejeżdżając jedną dłonią po jego torsie. Kiedy się od siebie oderwali, wzięła prezerwatywę i rozerwała paczkę. Potem spojrzała mu w oczy.
- W takim razie mi opowiedz, bo chciałabym wiedzieć - odparła cicho, powoli głaszcząc jego męskość, a potem powoli zakładając zabezpieczenie.

Offline

 

#105 2014-08-22 23:03:16

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Zagryzła dolną wargę, a potem pokiwała lekko głową.
-Oczywiście rozumiem.-powiedziała cicho po czym zagryzła dolną wargę.
-W takim razie... Zabierzesz mnie ze sobą?-spytała głaszcząc go powoli po policzkach.
Chłopak zacisnął zęby i odetchnął.
-Wszystko się we mnie gotuje.-mruknął po czym ujął jej dłoń i położył ją sobie na piersi, gdzie waliło jego serce.
-Czujesz?-spytał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bm1.pun.pl www.athair.pun.pl www.host.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl