Wakacje na Karaibach

Opis forum


#16 2014-08-13 13:57:38

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Pokiwał lekko głową, siadając obok niej.
- Tak, jest przepiękny - odparł i spojrzał na słońce oraz ocean.
- A ty? Skąd jesteś? Bo chyba nie stąd...? - dodał po chwili milczenia między nimi, patrząc na nią uważnie.
Blondynka zaśmiała się i poprawiła swoje włosy.
- Żebyś mnie nie czochrał - zaśmiała się i pokręciła głową.
- Nie wiem... A co mógłbyś mi dać? - zapytała po chwili, krzyżując ręce na piersi i przyglądając mu się uważnie. 

Offline

 

#17 2014-08-13 14:09:21

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna spojrzała na niego po czym uśmiechnęła się delikatnie.
-Z Buenos Aires.-powiedziała wesoło odgarniając włosy z twarzy.
-Powiedz... tęsknisz za rodziną? Za przyjaciółmi?-spytała po chwili zagryzając delikatnie dolną wargę. Ona sama nie miała rodziny.
Chłopak przyglądał się jej chwilę po czym uśmiechnął się i wzruszył ramionami.
-Nie wiem. Zależy co byś chciała.-odparł rozbawiony po czym skrzyżował ręce na piersi.

Offline

 

#18 2014-08-13 14:12:33

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Chłopak pokiwał głową, a potem westchnął cicho.
- Wiesz... Z rodziny mam tylko mamę i za nią czasem bardzo tęsknię... A przyjaciele... Tak naprawdę to moi najlepsi przyjaciele to mój zespół, a z nimi jestem cały czas - odparł po chwili, uśmiechając się delikatnie.
Dziewczyna pokręciła głową i przewróciła oczami.
- Tak się nigdy nie dogadamy. Ale w sumie... Ty też możesz dać mi buziaka - stwierdziła po chwili, uśmiechając się.

Offline

 

#19 2014-08-13 14:16:38

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna uśmiechnęła się lekko po czym pokiwała głową i przeniosła wzrok na wodę. Po chwili wstała i ściągnęła buty, potem bluzkę i spodenki.
-Nie wiem jak ty, ale ja zamierzam jeszcze dzisiaj popływać zanim zrobi się ciemno.-powiedziała rozbawiona po czym zeszła ze skały i poszła do wody.
Fede zaśmiał się cicho po czym delikatnie dotknął jej włosów i czule ucałował w czoło. Pogłaskał ją jeszcze po złotych lokach, a potem zanurzył się cały.

Offline

 

#20 2014-08-13 14:19:31

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Chłopak zamrugał parę razy, a potem zaśmiał się i także szybko ściągnął buty, koszulkę oraz spodnie. Pobiegł za dziewczyną, a kiedy ją dogonił, od razu podniósł go góry, biorąc na ręce.
- Też chętnie popływam - powiedział rozbawiony, od razu ruszając do wody.
Blondynka zaśmiała się pod nosem, a potem zawiązała swoje włosy gumką, którą miała na ręku. Potem zamoczyła sobie ramiona, by przyzwyczaić skórę do chłodu, a potem ułożyła się na wodzie na plecach i przymknęła powieki.


Spadam na pizzę z Horo, będę później C;

Offline

 

#21 2014-08-13 14:26:16

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Zamrugała parę razy, a potem pisnęła i objęła go od razu za szyję.
-Puść mnie! Diego ja nie żartuję puść!-krzyknęła rozbawiona machając nogami. Kiedy już byli w wodzie spojrzała w dół, a potem na Hiszpana.
-No i co teraz? Puścisz mnie?-spytała zagryzając dolną wargę.
Chłopak wynurzył się w końcu i przeczesał włosy, a potem spojrzał na Ludmiłę i uśmiechnął się szeroko. Zanurkował i podpłynął do niej, a potem znów wziął ją na ręce.
-Nie zimno ci?-spytał cicho.

Offline

 

#22 2014-08-13 18:51:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Zaśmiał się i spojrzał na wodę.
- No nie wiem... Powiedz, lubisz być mokra? - zapytał z rozbawieniem, poruszając zabawnie brwiami. Dopiero parę chwil później zorientował się, że jego słowa są dość dwuznaczne, co jeszcze bardziej go rozbawiło. Ciekawe, czy Lara ogarnie...
Blondynka zaśmiała się i pokręciła lekko głową.
- A co, przybyłeś mnie ogrzać? - odparła rozbawiona, przytrzymując się jego szyi. Zauważyła, że jest przy Fede... Jakaś bardziej ufna. Pozwala mu się dotykać, brać na ręce... Normalnie nikomu by nie pozwoliła, ale Federico był... Inny. Ufała mu.

Offline

 

#23 2014-08-13 18:56:33

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna zamrugała parę razy po czym uniosła brwi i zaśmiała się.
-To zależy.-mruknęła po czym zanurzyła dłoń w wodzie i go ochlapała.
-A ty?-spytała rozbawiona.
Chłopak zaśmiał się po czym ruszył z wody z powrotem na piasek.
-A chciałabyś żebym cię ogrzał?-spytał sadzając ją na ręczniku i opatulając ją swoim.

Offline

 

#24 2014-08-13 19:03:15

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Zaśmiał się i pokiwał delikatnie głową.
- Bardzo - odparł, poprawiając ją sobie na rękach, po czym ruszył nieco dalej do wody, zatrzymując się dopiero tam, gdzie woda sięgała mu do połowy torsu i jednocześnie dziewczyna też była już mokra.
- Umiesz pływać? - zapytał po chwili.
Blondynka zaśmiała się i spojrzała na jego ręcznik.
- Jeżeli byłoby to przyjemne, to pewnie - odparła rozbawiona, przygryzając delikatnie wargi. Słońce powoli chowało się za horyzontem, a po drugiej stronie nieba widać było już gwiazdy i księżyc.

Offline

 

#25 2014-08-13 19:10:18

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna westchnęła cichutko gdy woda dotknęła jej skóry. Potem zagryzła dolną wargę.
-Co jeśli powiem że nie?-spytała cicho mocniej obejmując go za szyję i patrząc mu w oczy.
Fede objął ją jeszcze ramieniem po czym spojrzał na księżyc.
-Co masz na myśli przez "przyjemne"?-spytał po chwili przenosząc na nią wzrok.

Offline

 

#26 2014-08-13 19:18:19

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Chłopak przycisnął ją nieco mocniej do piersi i uśmiechnął się.
- No cóż... Wtedy będę cię cały czas bardzo mocno trzymał obok siebie - odparł po chwili i pogłaskał delikatnie jej skórę na kolanie.
Blondynka zaśmiała się i pokręciła głową.
- No... Obejmujesz mnie teraz, tak? I jest mi cieplej. I to jest przyjemne - odparła i oparła głowę o jego ramię.
- A co myślałeś? - mruknęła po chwili.

Offline

 

#27 2014-08-13 19:23:59

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Dziewczyna zaśmiała się cicho i przewróciła oczami. Potem spojrzała na niego i przygryzła dolną wargę.
-W takim razie rozczaruję cię bo umiem pływać.-powiedziała rozbawiona odgarniając z twarzy kosmyki włosów.
-Teraz będziesz chciał mnie wrzucić?-spytała przyglądając mu się.
Chłopak uśmiechnął się i lekko pogłaskał ją po ramieniu opierając policzek o jej włosy.
-Nic. Chciałem dowiedzieć się co ci sprawia przyjemność. I skoro są to moje ramiona to bardzo się cieszę.-mruknął cicho po czym ucałował lekko jej skroń.

Offline

 

#28 2014-08-13 19:39:06

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Diego zaśmiał się, a następnie powoli ją postawił. Zauważył, że woda sięgała jej zaraz nad piersi.
- Nie. Nie jestem taki - odparł rozbawiony, po czym zanurkował. Potem się wynurzył i przeczesał delikatnie mokre włosy.
Blondynka uśmiechnęła się lekko i spojrzała na słońce, które prawie schowało się za horyzontem.
- Ogólnie lubię kiedy ktoś mnie przytula - przyznała po chwili nieco rozbawiona i podniosła lekko głowę, uśmiechając się do niego łagodnie.

Offline

 

#29 2014-08-13 19:44:19

Markuś

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 641
Punktów :   

Re: Plaża

Lara;Federico
Uśmiechnęła się delikatnie pod nosem po czym spojrzała na niego i pokręciła głową z niedowierzaniem. Potem sama zanurkowała, a kiedy się wynurzyła odgarnęła mokre kosmyki włosów z twarzy. Potem ułożyła się na plecach i przymknęła powieki oddychając świeżym powietrzem.
Chłopak uśmiechnął się łagodnie po czym spojrzał na nią i dotknął lekko jej policzka. Potem zabrał rękę i przeczesał włosy.
-Chcesz się już zbierać czy jeszcze zostać?-spytał po chwili.

Offline

 

#30 2014-08-13 19:55:05

Natsuyu

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-12
Posty: 657
Punktów :   

Re: Plaża

Diego/Ludmiła

Chłopak spojrzał na dziewczynę i uśmiechnął się pod nosem. Gdyby był wredny, to podpłynął by do niej i zanurzył ją do wody niespodziewanie... Ale wredny nie był więc po prostu się przeciągnął i i odetchnął głęboko spoglądając w niebo.
Blondynka zagryzła lekko dolną wargę, po czym powoli się podniosła.
- Chodźmy już... Zimno się robi - uśmiechnęła się łagodnie, po czym otarła jeszcze ramiona ręcznikiem i założyła na siebie sukienkę oraz buty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bm1.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl www.host.pun.pl www.athair.pun.pl www.euro-map-poland-team.pun.pl